Başlangıç / Yazarlar / Türk Milleti Ve Türkiye Cumhuriyeti

Türk Milleti Ve Türkiye Cumhuriyeti

Bu dünyanın TÜRK adında bir milleti var. Türk milleti insanlıkla yaşıt. Türk milleti dünyanın sonuna kadar yaşayacak. Türksüz bir dünya hayali kuranlar, Türk milleti ile uğraşanlar yanılırlar, zararlı çıkarlar.

Türkiye Cumhuriyeti Türklerin kurduğu çok pahalı, asla bırakmayacağı, insanlığa ve kendi yapısına en uygun olan bir devlettir. Bu yüzden biz, Cumhuriyet yıkıcılarına asla göz yummayız.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’tür. Kimlik, hürriyet ve bağımsızlığımızda Atatürk’ün çok büyük emeği var. Bu yüzden Atatürk’e uzanan dil ve ellere sessiz kalmayız.

  ***

İlkel ve zihni kirliler çıkıyor, ikiye bir Türk milletinin adından diline, kültüründen devletine varıncaya kadar ne kadar nesi varsa hepsine saldırıyorlar. Dikkatlice izleyin, böyleleri hep uşak ruhludurlar.

Türkiye’deki millet ve devlet (T.C.) düşmanları her fırsatta Atatürk’ü ve kurduğu devleti yıkmak için yarış yapıyorlar. Bunların çoğu sözde “okumuş”, sözde “devlet adamı” kişilerdir. Bencil, kendini beğenen, haramla beslenen, inancı sömüren bu baş belası bu adamların Vahdettin’den hiç farkları yok.

Bir budala çıkmış, “2023’te Hilafet Meclisi’ni açalım. Bütün İslam dünyası bizi bekliyor” diye yazmış. Sefil baykuş gibi birisi: “Güneş doğuyor, taştan adam eriyor” dedi. Bir robot, eline: “Sıra 5816’da” yazılı bir pankart aldı, yiğitlik (!) yapıyor. Mazhar Osman’ın hastalarından birisi Kadıköy Ruh ve Sinir Hastanesi’nin çatısına çıkmış; “Mehdi gelecek Mehdi!..” diyor. İskilipli Atıf kılıklı bir zavallı Karadeniz’in yaylalarına gitti: “Atatürk buralara Kuran’ı saklatmıştı” diye çakılların arasında dolaşıyor.

Şu hale bakın; en büyük münafıklar, en sadık Yunan-İngiliz uşakları, en usta Muaviye ve Yezitler Türkiye’den çıkıyor. Millet ve devlet olarak Kovit 19’un üstesinden gelmeye çalışırken; Kovit 19’dan çok daha tehlikeli, uygarlık, millet ve devlet düşmanı virüsler dört yanımızı sarmış.

Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyeti bu virüsleri yok etmeden yaşayamaz. Millet ve devlet olarak büyük bir tehlikeyi yaşıyoruz. Büyük bir dönemeçteyiz. “Boş ver bunları. Önemli değil”, diyemeyiz.

  ***   

Emperyalizmin dışarıda ılımlı/uyumlu, içeride aslan kesilen mirasyedileri yurdumuzu alan taran ettiler, ediyorlar. “Hars ve Nesil” tüccarları bu gidişle organlarımızı bile satacaklar. Kuran, ezan, cami gibi değerler salata yapıldı, midemizi ekşitiyor. Minareler birer ok oldu, beyinlerimizi parçalıyor.

  Dün “Türkçe Olimpiyatları” adıyla çocuklarımız ABD ve AB’ye kurban ediliyorlardı; bugün, “Arapça Şarkı Yarışması” adı altında Araplaştırılıyorlar. Dün Türkçe Olimpiyatlarına destek verenler ile bugün kız ve oğlan çocuklarımızı soysuzlaştıranlar aynı.

  ***

Türkiye’de yaşayan vatan-devlet kaçkınları (Suriyeli vs) bizden rahatlar. Bize esirgenen devlet hizmetleri onlara sebil. Bu çok acı bir gerçek.

  ***

Türk milleti Türkiye’de 1919-1921’lerin işgal ve ihanetlerini yaşıyor.

Sağduyulu davranarak, suç işlemeden, bu işgal ve ihanete son vereceğiz. Yurdumuza ve Türkiye Cumhuriyeti’ne sahiplenmek bugünün vazgeçilmez bir görevidir.

Yusuf DÜLGER

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

AKP’yi Neden Bırakmışlar

Elbette siyasi partilerde umduklarını bulamayanlar, ideallerini gerçekleştirme olasılığı göremeyenler partilerinden ayrılırlar. Etik değil ama olağan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir