Başlangıç / Spor / Konyalı Sanatçı Ve Oyuncu Sami Çelik, Taraftara 200 Forma Hediye Edecek.

Konyalı Sanatçı Ve Oyuncu Sami Çelik, Taraftara 200 Forma Hediye Edecek.

TRT 1’de yayınlanan Seksenler dizisinin oyuncu kadrosunda Konyalı Yorgancı rolü ile rol alan Konyalı sanatçı ve oyuncu Sami Çelik, aynı zamanda fanatik bir Konya spor taraftarı. Sanatçı Sami Çelik, zor günler geçiren ve her geçen hafta umudunu yükselten Konya spor’un ligde kalması halinde yeşil-beyazlı renklere gönül veren 200 Konyalı taraftara Konya spor forması hediye etme sözünü verdi.

         Müzisyen, Şarkıcı ve Oyuncu Sami Çelik, son günlerde TRT 1’de yayınlanan Seksenler dizisinde aldığı Konyalı Yorgancı rolü ile dikkat çekiyor ve aynı zamanda seviliyor.

         Yeşil-Beyazlı renklere gönül veren ve aynı zamanda fanatik bir Konya sporlu olan Sanatçı ve Oyuncu Sami Çelik, Ligde alt sıralamadan kurtulma mücadelesi veren Konya spor’un ligde kesin kalacağını vurgularken, Yeşil-Beyazlıların ligde kalması halinde, 200 adet Konya spor forması dağıtacağını söyledi.

         Konu hakkında yazılı bir açıklamada bulunan Sanatçı ve Oyuncu Sami Çelik” Konya spor kulübünün bu zor günleri son iki hafta da alacağı puanlarla atlatacaktır. Ve Ligde kalacaktır. Bu düşünceye inanarak Yeşil-Beyazlı forma gönül vermiş olan Konyalı hemşehrilerime 200 adet forma dağıtacağım. Bu zor günleri atlatacak olan Konya spor’un inşallah gelecek yıl zirveye oynayacaktır. Sami Çelik ve ekibi her zaman Konya spor’un yanında olmaya devam edecektir.” Dedi.

Haber Merkezi

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

Dr. Selim Muğrabi’den Evde Spor Yaparken Sakatlanmamak İçin 7 Öneri

Yeni tip korona virüs (COVID-19)pandemisi ile başlayan karantina süreciyle birlikte, evde spor yapanların sayısı giderek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir